top of page

НОВИНИ АВТОШКОЛИ

Depositphotos_57151859_l-2015-730x487.jpg

Набір на навчання водіїв категорії "В"

Комунальний заклад "Міжшкільний ресурсний центр Луцької міської ради" запрошує Вас до нас на навчання! Набір групи - водіїв категорії В. Метою навчання у нашій автошколі є досконале опанування теоретичними та практичними навичками водіння. У нас діють акції на навчання, за довідками звертайтеся за телефоном 0938121545

352564_1.jpg

Онлайн реєстрація 

  • Натисніть кнопку Реєстрація до групи

  • Заповніть прикріплену форму контактними даними

  • Натисність кнопку відправити

Без імені_edited.jpg

Навчання майбутніх водіїв за європейськими стандартами

Глобалізований світ вимагає від кожного згуртованості та єдиних стандартів. Сервісні центри МВС від початку реформи не зупиняються на досягнутому. Й щоразу на основі напрацювань іноземних колег розробляють нові вимоги до роботи усього автомобільного сектору. 

6 жовтня Уряд прийняв Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів», яка оновлена з урахуванням положень Директиви ЄС 2006/126/ЄС.  

Вона встановлює мінімальну кількість навчальних годин для підготовки водіїв, при цьому навчальні заклади не обмежені у можливості введення у свої програми додаткових годин для підготовки.

Також оптимізовано загальний час підготовки водіїв за усіма категоріями. До прикладу, за категорією В зменшено час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, час практичної підготовки не змінений — 40 годин.

Оновлені теми з теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки водіїв. Зокрема, додано самостійний розділ “Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)”, актуалізований зміст тематичних програм, уведені теми, що стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.          

Змінено порядок підготовки водіїв у навчальних закладах. Тобто, майбутнім керманичам необхідно буде спочатку пройти повний курс теоретичної підготовки та успішно скласти в автошколі відповідний іспит, а лише потім їх допустять до навчання з практичного керування.

Протягом півроку акредитовані навчальні заклади повинні привести робочі програми і плани з підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації у відповідність з даною постановою.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.

    

photo-by-Andrei-Novitsky_6494-2-400x250.

У квітні 2021 року на водіїв чекають оновлені білети з ПДР

З 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за оновленими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений у нас на сайті. Це дієва підтримка для кожного, хто бажає підготуватися до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

    

Окуляри «Drunk Busters» презентували в КЗ МНВК ЛМР

Проблема керування в стані алкогольного сп’яніння залишається гостро актуальною в суспільстві.

На цьому наголосили інспектори зі зв’язків з громадськістю під час зустрічі з учнями КЗ МНВК ЛМР.

За партами – 16-річні підлітки, які ставлять багато запитань, навіяних здебільшого почутим від дорослих і переглянутим в ютубі. Патрульні розвіюють міфи та спростовують чимало фраз.

Інспектори розказали про наслідки від нетверезого керування, навели дуже показові приклади з особистих патрулювань, надали обгрунтовані поради майбутнім водіям.

Акцентували на серйозності різних порушень, які можуть мати страшні й непередбачувані наслідки.

Учні цікавились, яка відповідальність за керування неповнолітніми та чи правда, що в поліції всі беруть хабарі.

На це отримали відповідь, що відповідальність завжди є, до того ж, на батьків можуть оформити протокол за неналежне виховання дітей.

Що ж до корупції, то нині кожен має засоби фіксації та може повідомити на 102, якщо є якісь натяки на це: позиція керівництва дуже жорстка.

Більше того, патрульні розповіли, що є десятки випадків, коли поліцейські відмовляються від неправомірної вигоди та акцентували на свідомості громадян, на вихованні, на хорошому прикладі з боку батьків.

Усі присутні спробували так звані «п’яні окуляри», одягнули їх і пройшлись по спеціальному полотні, відчувши себе нетверезими водіями. Також заповнили відповідні анкети.

В Україні вводять нові білети з правил дорожнього руху

       Вже наступного тижня у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України почнуть запроваджувати нові екзаменаційні білети з правил дорожнього руху (ПДР).

     ДЖЕРЕЛО інформації: http://www.volynpost.com/news/91224-v-ukraini-vvodiat-novi-bilety-z-pravyl-dorozhnogo-ruhu

Кабінет міністрів України скоротив термін дії першого посвідчення водія до двох років.

          Згідно із постановою Кабміну №885, відтепер водійське посвідчення, видане українцю вперше, чинне впродовж 2 років. При цьому новачки отримують право керувати автомобілем зі швидкістю до 70 км/год.

           Якщо за два роки у водія буде менше ніж два адміністративні порушення, він зможе обміняти права без складання іспитів у службовому центрі Міністерства внутрішніх справ. Якщо ж порушень буде три і більше – потрібно знову складати теоретичний та практичний іспити.

            При цьому, якщо водія-початківця позбавили права керування автомобілем за ці два роки, він буде змушений отримувати права заново, проходячи спеціальний медичний огляд і програму підготовки водіїв.

             Нагадаємо, що наразі в Україні видають водійські права на 30 років, а з осені – нові посвідчення євпропейського зразка з чіпом на термін від 5 до 15 років (залежно від категорії). 

В Україні набуло чинності обмеження швидкості транспорту

          Дозволену швидкість руху в населених пунктах знижено з 60 км/год до 50 км/год.

         В Україні 1 січня 2018 року набуло чинності обмеження швидкості руху транспорту до 50 кілометрів на годину в населених пунктах. Відповідну постанову ухвалив Кабінет міністрів України 10 листопада 2017 року, а 27 листопада її опублікували в офіційній урядовій газеті "Урядовий кур'єр", передає DW.

            Зазначено, що в зв'язку з набуттям чинності цією постановою, максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах знижено з 60 кілометрів на годину до 50 кілометрів на годину. Так само змінено максимальну швидкість на дорожніх знаках "Початок щільної забудови" і "Кінець щільної забудови".

           У Міністерстві внутрішніх справ України переконані, що це рішення сприятиме значному підвищенню рівня безпеки дорожнього руху та збереженню життя людей.

         Як відомо, на сьогодні в більшості країн Європейського Союзу дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 кілометрів на годину, а на особливих ділянках - 30 кілометрів на годину.
 

bottom of page