КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
МРЦ в ETWINNING
Комунальний заклад "Міжшкільний ресурсний центр Луцької міської ради" приєднався до спільноти шкіл Європи eTwinning. Вчителі закладу беруть активну участь у міжнародних та створюють свої проєкти.
Під керівництвом вчителя профілю "Основи перекладу" Пушкарської Юлії Іванівни, учні прийняли участь у міжнародному екологічному проекті. Своє бачення проблем екології, вони розкрили у відео, де також розповіри про раціональне використання ресурсів, зокрема і у нашій державі.
My students prepared reports on recycling in Ukraine. Hope you will enjoy it!
My students created a rap song about the importance of environmental protection. They are convinced that music is also a way to encourage the community to be friendly with nature and save our planet. Enjoy it.
Учні, профілю "Основи перекладу" (англійська мова) Пушкарської Юлії Іванівни, виготовляли колажі про свої хоббі, тим самим беручи участь у ще одному міжнародному проекті про улюблені заняття.
Cybersecurity
Вчитель профілю «Основи перекладу» Пушкарська Ю.І., вчитель профілю «Оператор комп’ютерного набору» Бурганова Л.Р. спільними зусиллями створили проект Cybersecurity (Кібербезпека). До проекту також долучились вчителі з різних країн світу. Спільними зусиллями організовуємо роботу наших учнів над проектом Cybersecurity (Кібербезпека).
Наших учнів націлюємо розглянути роль і місце кібербезпеки у системі національної безпеки держави. Разом аналізуємо побудови системи кібербезпеки. Розглядаємо широке коло питань зі складових кібербезпеки, їх аналізу і дій для її всебічного забезпечення. Спрямовуємо значну увагу учнів технологіям дій у кіберпросторі.
Реалізація даного проекту дає кожній людині необхідну теоретичну і практичну підготовку для того, щоб вміти аналізувати наслідки кібератаки; знати різні категорії вразливостей програмного та апаратного забезпечення та систем безпеки; знати різні типи зловмисного програмного забезпечення (відомого як шкідливі програми) та їх симптоми; знати різні методи, якими нападники можуть проникнути в систему: соціальна інженерія, злам паролю Wi-Fi, фішинг та використання вразливостей.
Метою є: дізнатися, як захищатись в Інтернеті; ознайомитись з різними типами шкідливих програм і атак та методами захисту організацій від них; дізнатись про можливі варіанти кар'єри в галузі кібербезпеки. До кінця виконання проекту учні будуть більше обізнані щодо важливості безпечної поведінки в Інтернеті, можливих наслідків кібератак.
У відео-стрімі "Безпека" Погорелов Богдан розповідає, як запобігти фішинг-атакам при використанні інтернет-магазинів та інших сайтів. Надає змістовні поради щодо перевірки URL-адреси будь-якого веб-сайту. І закликає підключатися лише до перевірених точок доступу до wi-fi.
Більш детальніше про напрацювання у даному проекті в можете дізнатись зареєструвавшись в https://live.etwinning.net/ та https://twinspace.etwinning.net/